Logo

LATVIJAS VĀCU SAVIENĪBA

Kļūstam zinošāki par brīvprātīgā darba kultūru!

Lai koptu un veicinātu brīvprātīgā darba kultūru un ar to saistītās aktivitātes, 7. novembrī NVO sektora dalībnieki tikās pasākumā “Kā veicināt brīvprātīgā darba kultūru Rīgā?”.

Novembra sākumā norisinājās Rīgas Apkaimju iedzīvotāju centra Sabiedrības integrācijas un līdzdalības nodaļas un Nevalstisko organizāciju atbalsta sektora rīkots tīklošanās pasākums “Kā veicināt brīvprātīgā darba kultūru Rīgā?”. Dalībniekiem bija sagatavota plaša un daudzpusīga programma – gan ekskursija pa NVO namu ar iespēju vairāk uzzināt par tā mērķiem un darbības principiem, gan pieredzes stāsti no pieredzējušiem NVO sektora darbiniekiem, kā arī iespēja piedalīties vairākās darba grupās. Noslēgumā tika atvēlēts laiks būtiskām sarunām un iespējai tīkloties neformālā gaisotnē.

Esam ļoti priecīgi, ka Rīgas Vācu kultūras biedrību (RVKB) pasākumā pārstāvēja Pauls, kurš biedrībā ir jau gadu. Savas aktivitātes viņš bija sācis kā NVA stipendiāts pasākuma “Darbam nepieciešamo iemaņu attīstība” ietvaros (ESF projekts “Subsidētās darba vietas bezdarbniekiem”), ir apmeklējis arī biedrības pasākumus Kandavas filiālē “Štempeļhofa” un pat piedalījies Dziesmu un Deju svētku gājienā kopā ar ansambli Morgenrot.

“Brīvprātīgo darbu spēj veikt ikviens! Vajag tikai gribēt” – tāds ir galvenais RVKB pārstāvja Paula secinājums pēc semināra. To arī novēlam ikvienam – nebeigt gribēt darboties!