Logo

LATVIJAS VĀCU SAVIENĪBA

JAUNUMI

aktuāla informācija | pasākumi | intervijas | atskati 

LVS informē

Demokrātija pavasarī:  POP-UP jaunumi

Apjomīgais LVS projekts “Demokrātisko kompetenču inkubators” aktīvi rit savu gaitu un pavasarī visās iesaistītajās pilsētās — Liepājā, Dobelē, Kandavā un Ventspilī — piedāvā interesantus pasākumus ne tikai projekta dalībniekiem, bet arī plašākai auditorijai.

LVS informē

Aprīļa notikumu apskats ar Guntu Ruško

Par ko aprīlī Latvijas Radio 4 stāstīja Gunta Ruško? Aicinām visus sekot līdzi vācu mazākumtautību raidījumam un ieskatam iezīmējam daļu no tēmām un notikumiem.

LVS informē

Sveicam un lepojamies — Inta Dišlere iecelta par Triju Zvaigžņu ordeņa virsnieci!

Latvijas Zinātņu akadēmijas goda doktore Inta Dišlere ilgu gadu laikā sevi apliecinājusi gan kā izcilu vēstures un īpaši vācbaltu vēstures pētnieci, gan kā atsaucīgu un sirsnīgu profesionāli, kas daudzām vācbaltu dzimtām un ģimenēm palīdzējusi orientēties savas vēstures līkločos un atrast pazudušās saknes Latvijā. Šā iemesla dēļ Latvijas Vācu savienības valde aicināja Valsts prezidenta kancelejas Ordeņa kapitulu piešķirt Intai Dišlerei šo augsto pagodinājumu. Esam lepni un gandarīti, ka 4. aprīlī Latvijas Zinātņu akadēmijas goda doktorei Intai Dišlerei piešķirts Triju Zvaigžņu ordeņa virsnieces tituls.

LVS informē

Vasara ir neizbēgama!

LNKBA namā 1. aprīlī apstiprinājās: vasara ir neizbēgama! Rīgas Vācu kultūras biedrība ieskandina pavasari un lūkojas vasaras virzienā.

LVS informē

“Tik dažādi zem viena jumta”

Dobeles Vācu kultūras biedrības ēkai — jauns jumts, pašai biedrībai — liels spars un iedvesma pavasara cēlienam!