Logo

LATVIJAS VĀCU SAVIENĪBA

JAUNUMI

aktuāla informācija | pasākumi | intervijas | atskati 

LVS aicina

Sadziedāšanās vakars 24. aprīlī!

Vokāli instrumentālais ansamblis MORGENROT aicina uz sadziedāšanās vakaru GEMEINSAMES LIED 24. aprīlī plkst. 18.00 Latvijas Universitātes Akadēmiskajā bibliotēkā.

LVS informē

Par pieeju tiesai burtiskā nozīmē

Latvijas Nacionālajā bibliotēkā 9. aprīlī Rīgas Vācu kultūras biedrības komanda četru cilvēku sastāvā (no kuriem divi ir personas ar invaliditāti: ar kustību traucējumiem un neredzīgā persona) ar interesi apmeklēja Apeirona un Latvijas Tiesnešu mācību centra rīkotu konferenci.

LVS informē

Zaļa pasaule – nepieciešamība!

6. aprīlī silts lietus un pirmie zaļie pumpuri sagaidīja visus Rīgas Vācu kultūras biedrības pavasara pasākuma “GIB EINEN GRÜNEN STIFT (Iedod zaļu zīmulīti)” zaļi tērptos viesus I. Kozakēvičas Latvijas Nacionālo kultūras biedrību namā.

LVS informē

Dīrerfaktors Bolderājā

Februāra izskaņā projekta “Mēs dzīvojam Latvijā” ietvaros Bolderājas Mūzikas un mākslas skolā norisinājās burvīgs mūzikas un mākslas pasākums Vācijas tematikā. Tajā talantīgie jaunie mākslinieki atskaņoja vācu komponistu darbus.

LVS informē

RVKB Daudzvalodu kompetences dienā Līvānos 6. martā

Rīgas Vācu kultūras biedrība regulāri sniedz pakalpojumus prezentāciju, lekciju un muzikālo priekšnesumu veidā – saistībā gan ar Latvijas vēstures dažādiem aspektiem (tostarp vācbaltiešu devumu), gan ar demokrātijas dzimšanu un uzturēšanu Latvijā.

LVS aicina

“Uzmanību! Distance (ar valsti) samazinās!”

Rīgas Vācu kultūras biedrība un Norvēģijas partneris CBNRM Networking ielūdz uz projekta “Uzmanību! Distance (ar valsti) samazinās!” noslēguma konferenci
2024. gada 15. martā plkst. 14.00–17.30 Rīgas 34. vidusskolas svinību zālē.