Logo

LATVIJAS VĀCU SAVIENĪBA

NEUIGKEITEN

Aktuelles |  Veranstaltungen | Interviews | Rückblicke
LVS informē

Dundagas vācu kapsētas sakopšanai veltīta konference

26. maijā Ventspils Vācu biedrība viesojās Vecmuižas “Ievlejās”, lai piedalītos konferencē, kuras dalībnieki gan ielūkojās vācu vēsturē Dundagā, gan pārrunāja muižu likteņus šodienas Latvijā un plašākā mērā — arī mūsu kolektīvo atmiņu. Māra Kraule piedāvā interesantu ieskatu pasākumā.

LVS informē

Mediju seminārs Minhenē

Šopavasar Gētes institūts rīkoja mācību semināru “Radio žurnālistika” nozarei ļoti zīmīgā vietā — Bayerischer Rundfunk. Seminārā piedalījās arī pārstāve no Ventspils Vācu kultūras biedrības Sibilla Veģe.

LVS informē

Projektu plānošanas seminārs Klaipēdā

No 11. līdz 13. maijam Klaipēdā norisinājās Baltijas vācu mazākumtautības projektu attīstīšanas mācību seminārs. Piedāvājam nelielu ieskatu, kā aizritēja trīs dienas un ar kādām sajūtām dalībnieki devās mājās.

LVS informē

Kultūru festivāls “Ventspils vainags”

Aprīļa noslēgumā Ventspilī norisinājās nu jau par tradīciju kļuvušais Starptautiskais nacionālo kultūru festivāls “Ventspils vainags”, kurā piedalījās arī vairāki vācu mazākumtautības kolektīvi.

LVS informē

Demokrātija pavasarī:  POP-UP jaunumi

Apjomīgais LVS projekts “Demokrātisko kompetenču inkubators” aktīvi rit savu gaitu un pavasarī visās iesaistītajās pilsētās — Liepājā, Dobelē, Kandavā un Ventspilī — piedāvā interesantus pasākumus ne tikai projekta dalībniekiem, bet arī plašākai auditorijai.