Logo

LATVIJAS VĀCU SAVIENĪBA

JAUNUMI

aktuāla informācija | pasākumi | intervijas | atskati 

LVS rīko

Projektu plānošanas nedēļas nogale Dobelē

No 16. līdz 18. jūnijam Dobelē norisinājās Latvijas vācu kultūras biedrību vadītāju tikšanās, kuras laikā tika pārrunātas nākamā plānošanas perioda ieceres un projektu idejas.

LVS informē

“Arbeitsbuch will sozialisieren” Barona ielas sporta laukumā

7. jūnijā Rīgā tā dēvētajā Baronielas sporta laukumā skanēja vācu valoda! Rīgas Vācu kultūras biedrība sadarbībā ar Rīgas Skolēnu pils vācu valodas pulciņu rīkoja atraktīvu mācībstundu “Vācu valodas darba grāmata vēlas socializēties”.

LVS informē

Sākta Vāgnera nama renovācija

Vāgnera nams ir viena no tām kultūras institūcijām, kas Rīgu savulaik iekļāva Eiropas mākslas un kultūras apritē. Šeit pagaidu mājas un radošus impulsus tālakajam darbam rada arī Rihards Vāgners. Pašlaik nams uz laiku slēgts renovācijas darbiem, taču gaidīsim tā atdzimšanu “GesamtkunstWerk 21” formātā kā jaunu Eiropas mēroga kultūras centru.

LVS informē

Dundagas vācu kapsētas sakopšanai veltīta konference

26. maijā Ventspils Vācu biedrība viesojās Vecmuižas “Ievlejās”, lai piedalītos konferencē, kuras dalībnieki gan ielūkojās vācu vēsturē Dundagā, gan pārrunāja muižu likteņus šodienas Latvijā un plašākā mērā — arī mūsu kolektīvo atmiņu. Māra Kraule piedāvā interesantu ieskatu pasākumā.

LVS informē

Mediju seminārs Minhenē

Šopavasar Gētes institūts rīkoja mācību semināru “Radio žurnālistika” nozarei ļoti zīmīgā vietā — Bayerischer Rundfunk. Seminārā piedalījās arī pārstāve no Ventspils Vācu kultūras biedrības Sibilla Veģe.