Logo

LATVIJAS VĀCU SAVIENĪBA

JAUNUMI

aktuāla informācija | pasākumi | intervijas | atskati 

VDL organisiert

Sommercamp „Gib’ deine Stimme deutschen Geschichten“ in Riga mit Expeditionen

Auch in diesem Jahr veranstaltet der Verband der Deutschen in Lettland wieder ein Sommerseminar für Jugendliche und freut sich insbesondere auf die Teilnahme junger Menschen aus unseren Vereinen. Wenn du sozial aktiv bist, dich für Geschichte und Prozesse in der Gesellschaft interessierst
und verstehen möchtest, wie diese entstanden sind, ist das Seminar genau das Richtige für dich!

LVS informē

Pasaules vācieši tiekas Baireitā

Jūnijā Baireitā aizvadīti divi vācu mazākumtautībai nozīmīgi pasākumi, kas ne tikai pulcināja lielu dalībnieku pulku, bet arī pievērsa plašāku Vācijas sabiedrības un politisko aprindu uzmanību.

LVS informē

Jūnija notikumu apskats ar Guntru Ruško

Piedāvājam iepazīties ar Guntras Ruško veidoto vācu mazākumtautības notikumu apskatu jūnijā, ko iespējams noklausīties Latvijas Radio 4 arhīvā.

LVS informē

Bagāta diena ansamblim “Windau”

Ventspils Vācu kultūras biedrības ansamblis “Windau” viesojās Jūrkalnes rehabilitācijas centrā “Saulgoži”. Kā ansamblis tur nokļuva un kāds izvēsās šis brauciens, par to vairāk stāsta biedrības vadītāja Māra Kraule.

LVS informē

Jauno zinātnieku konference Berlīnē

Jūnija vidū Berlīnē pulcējās jaunie vēsturnieki un citu jomu pētnieki, lai runātu par Prūsijas un Baltijas vēsturi no viduslaikiem līdz mūsdienām. Līdzās vācu un poļu pētniekiem konferencē piedalījās arī LVS vēstniece Vidzemē Liene Rokpelne.