Logo

LATVIJAS VĀCU SAVIENĪBA

JAUNUMI

aktuāla informācija | pasākumi | intervijas | atskati 

LVS informē

“Tik dažādi zem viena jumta”

Dobeles Vācu kultūras biedrības ēkai — jauns jumts, pašai biedrībai — liels spars un iedvesma pavasara cēlienam!

LVS informē

Sveicam jaunās LVS valdes locekles!

Rīgas Vācu kultūras biedrības vadītāja Dace Šulmane un Vācu biedrības Liepājā vadītāja Irina Tīre turpmāk darbosies LVS valdē.

LVS informē

LVS jaunā mājaslapa!

Beidzot, beidzot, beidzot! Ar lielu prieku ziņojam, ka jaunā LVS mājaslapa ir klāt! Iepazīstiet, izziniet, novērtējiet un atrodiet sevi kādā no rubrikām!

LVS informē

Es to varu Ventspilī!

24. martā Ventspilī pulcējās projekta “Demokrātisko kompetenču inkubators” dalībnieki, lai kopīgi runātu par vēsturi, demokrātijas nozīmi tās līkločos un katra indivīda lomu un atbildību, īstenot demokrātijas piešķirtās iespējas un pienākumus.

LVS informē

Raidījumu cikls “Grāmatai pa pēdām”

Vēsturi parasti skata kā no putna lidojuma – lielās līnijās un skaitļos. Šis Latvijas Radio raidījumu cikls ir iespēja pietuvoties vēsturei kā kukaiņu pētniekam, saskatot katru mazāko zāles stiebriņu, un tas patiesi aizrauj! Gatavojamies 500. gadadienai kopš pirmās grāmatas latviešu valodā iespiešanas un iepazīstam arī vācu vēsturi Latvijas teritorijā!

LVS aicina

Aicinājums pieteikties jauniešu vasaras nometnei Rumānijā

Visi aktīvie jaunieši, jauniešu mammas, tēti, vecmāmiņas, vectētiņi un vienkārši labi draugi – šī ir lieliska iespēja! Piesakieties jauniešu vasaras nometnei Rumānijā un piedzīvojiet, iespējams, interesantāko vasaras notikumu!

LVS informē

Sasniegt jauniešus – intervija ar LVS jauniešu koordinatori Elīnu Veidemani

Vasaras jauniešu seminārā, kurā piedalījās vācu mazākumtautību organizāciju jauniešu līderi, satikās Ungārijas mazākumtautību žurnāliste Anna Šulteiša un mūsu jauniešu koordinatore Elīna Veidemane. Pēc šīs tikšanās tapa raksts Ungārijas vācu izdevumā “Neue Zeitung”, ar kura tulkojumu piedāvājam iepazīties.