Logo

LATVIJAS VĀCU SAVIENĪBA

JAUNUMI

aktuāla informācija | pasākumi | intervijas | atskati 

LVS informē

Mazākumtautību notikumu apskats ar Guntru Ruško

Jau ilgāku laiku ar lielu sirsnību un līdzdalības sajūtu Guntra Ruško veido raidījumus par mazākumtautību biedrību dzīvi Latvijā. Par ko runāts marta raidījumā, var lasīt rakstā.

LVS informē

Labākā zīle = ziņojums rokā!

Februārī noslēdzies pusgadu ilgušais Rīgas Vācu kultūras biedrības projekts jauniešiem. Vairāk par projektu un atziņām, kas radušās pēc projekta, varat lasīt rakstā un jo īpaši projektā iesaistītā jaunieša E. Laizāna izstrādātajā ziņojumā, ar ko iesakām iepazīties.

LVS informē

Vācu ansambļi XXVII Dziesmu svētkos

Ar lielu prieku un lepnumu varam ziņot, ka trīs vācu ansambļi ir veiksmīgi piedalījušies skatēs un izcīnījuši iespēju piedalīties vasarā gaidāmajos Dziesmu svētkos! Piedāvājam arī īsu ieskatu dziesmu svētku kustības aizsākumos, kuros vāciešiem bijusi ļoti liela loma.

LVS intervē

Intervija ar “Erfolg” vadītāju Olgu Jessi

Kā Krievijas karš Ukrainā ir mainījis noskaņojumu Daugavpilī, kas satrauc iedzīvotājus un kādu pozīciju ieņēmis Daugavpils mērs – par to lasiet sarunā ar Daugavpils Vācu kultūras biedrības “Erfolg” vadītāju Olgu Jessi.

LVS intervē

Saruna ar Liepājas Vācu biedrības vadītāju Irinu Tīri

Māra Kraule aicināja uz sarunu Liepājas Vācu biedrības vadītāju Irinu Tīri, kurai tikko apritēja 85 gadi. Pārsteidzoši, cik cieši savijusies Latvijas vēsture ar Tīres ģimenes vēsturi! Brīnišķīga personība un ļoti interesanta intervija.

LVS informē

LVS plāni 2023. gadam

Lai gan LVS vadīšanas ikdiena ir dinamiska un bieži vien tikai īstermiņā plānojama – dažādi pasākumi, viesu uzņemšana un Savienības interešu pārstāvniecība ir ikdienas centrā –, tomēr arī šajā gadā ir vairāki lieli projekti, kurus plānojam īstenot!