Logo

LATVIJAS VĀCU SAVIENĪBA

Jugendraum Lettland

Podkāsts jauniešiem par ikdienas notikumiem, vācu kultūras biedrībām Latvijā un Vācijas organizāciju darbību
2022. gada augusts–decembris

Projekta mērķis

Jaunā un interesantā veidā vēstīt dažādām vecuma grupām, primāri jauniešiem, par aktualitātēm saistībā ar vācu kultūras biedrībām, Vācijas un Baltijas organizācijām Latvijā, kā arī ārzemju vācu kultūras jauniešu aktivitātēm. Pirmais uz jauniešiem kā mērķauditoriju orientētais audio-projekts ar intervijām jeb podkāsts ar jauniešu darba vadītājiem vācu kultūras biedrībās Eiropā.

Īstenoja

Latvijas Vācu savienība. Projekta vadītāja: Elīna Veidemane (LVS). Atbalsts: Kristina Hižņiakova (tekstu reģidēšana, Daugavpils Vācu biedrība ERFOLG), Guntra Ruško (Latvijas Radio)

Norise

Dalībnieku apzināšana un piesaiste, interviju sagatavošana un ierakstīšana Latvijas Radio, audio rediģēšana un publicitāte. Klausīties: https://open.spotify.com/show/1OYWLL46lRVBvFBEYRkxPp, https://podcasts.google.com/feed/aHR0cHM6Ly9hbmNob3IuZm0vcy9hZWI0NTQ4NC9wb2RjYXN0L3Jzcw, https://anchor.fm/deutsche-in-lettland

Dalībnieki / sadarbības partneri

Viesi, Daugavpils Vācu biedrība ERFOLG, Latvijas Radio

Rezultāts

8 sērijas (10 min–1,5 h) platformās Spotify, Google Podcasts un Anchor

Atbalstīja

Finansiāls atbalsts: Institut für Auslandsbeziehungen e. V. (ifa), atbalsts: Ina Sieger, Institut für Auslandsbeziehungen e. V. (ifa)